SÜNKA MALZEMECİLİK Hakkında

Tarihçe
   1981 yılında Ahmet OMAÇ tarafından kurulan SÜNKA, her geçen yıl tecrübesini arttırarak sektörde yerini almış bir firmadır. Otuz yılı aşkın süredir müşterilerine hizmet veren firmamız, gelecek yıllarda da kalitesi ve dayanıklı ürünleriyle geniş bir kitlenin beğenisini kazanmaya devam edecektir.
Misyon
  SÜNKA uyguladığı politikayla ürünlerinde çeşitliliği, kaliteli işçiliği, yüksek hızı ve zamanında teslimatları kendine ilke edinmiştir.
Vizyon
  SÜNKA, kalitesinden kesinlikle taviz vermeden, her müşterisini önemseyerek, sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübeyle, yüksek kalitede ve dayanıklı ürünlerini müşterilerine sunmayı ve sektörde lider firmaların arasında yer almayı hedeflemektedir.
Kalite Politikamız
  SÜNKA, her geçen yıl yaptığı yatırımlarla büyüme yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerlemektedir. Büyümenin sadece maddi yatırımlarla değil, müşteri memnuniyetini temin ederek tüketicinin firmaya olan güvenini arttırmak ve bunun neticesinde geniş bir kitlenin beğenisini kazanabilmek anlamına geldiği düşüncesine sahiptir.
  Kaliteli ürünü makul fiyata satmanın gayreti içerisinde olan firmamız, ürünlerini devamlı güncel ve trende uygun olarak özenle seçip, düzgün bir teşhir anlayışı ile mağazalarında bol çeşitle ve anlaşılabilir bir sunum ile de internet mağazasında siz değerli müşterilerini ağırlamaktan gurur duyar.